Do udziału w średzkich jarmarkach zapraszamy wystawców odznaczających się wysoką jakością swoich wyrobów. Z racji specjalnego charakteru imprez do przesyłania zgłoszeń zachęcamy szczególnie firmy z asortymentem ekologicznym, tradycyjnym i typowo świątecznym oraz rękodziełem.

Sprzedaż asortymentu odbywa się z drewnianych domków rozstawionych na płycie Starego Rynku w Środzie Wielkopolskiej. 

ILOŚĆ MIEJSC W DOMKACH WYSTAWOWYCH JEST OGRANICZONA.
REZERWACJA PRZESTRZENI W DOMKU 1,5x2m (połowa domku) – 100 zł
REZERWACJA PRZESTRZENI W DOMKU 3x2m (cały domek) – 200 zł
REZERWACJA PRZESTRZENI NA PŁYCIE RYNKU 3x2m (własne stoisko) – 250 zł


Wystawcom zapewniamy :

  • miejsce handlowe w drewnianym domku lub przestrzeń na własny namiot/przyczepę,
  • promocję wydarzenia w mediach,
  • obsługę techniczną,
  • kawę i herbatę,

Podczas trwania imprezy odbywa się wiele wydarzeń towarzyszących – rozrywkowych i artystycznych, dla dzieci i dorosłych. Całość prowadzona jest przez doświadczonych konferansjerów, którzy na bieżąco informują odwiedzających jarmark o sprzedawanych artykułach – informacja o Państwa stoisku dotrze do każdego, kto zjawi się na Starym Rynku.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w średzkich jarmarkach – prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 Po zweryfikowaniu otrzymanego zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów i potwierdzenia udziału w imprezie.

W związku z pandemią COVID-19 informujemy, że Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 odbędzie się w reżimie sanitarnym oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz odpowiedniego dystansu. W przypadku odgórnych instrukcji zakazujących organizacji tego typu wydarzenia organizator zastrzega prawo do odwołania imprezy. 

Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w niedzielę 18 grudnia 2022, w godz. 10.00 – 16.00.

INFORMUJEMY, ŻE ZAKOŃCZYLIŚMY PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ.