Do udziału w średzkich jarmarkach zapraszamy wystawców odznaczających się wysoką jakością swoich wyrobów. Z racji specjalnego charakteru imprez do przesyłania zgłoszeń zachęcamy szczególnie firmy z asortymentem ekologicznym, tradycyjnym i typowo świątecznym oraz rękodziełem.

Sprzedaż asortymentu odbywa się z drewnianych domków rozstawionych na płycie Starego Rynku w Środzie Wielkopolskiej. 

UDZIAŁ W IMPREZIE JEST ODPŁATNY. Jednorazowa opłata ZA UDZIAŁ W IMPREZIE wynosi 100 zł. 


Wystawcom zapewniamy :

  • miejsce handlowe w drewnianym domku lub przestrzeń na własny namiot/przyczepę,
  • promocję wydarzenia w mediach,
  • obsługę techniczną,
  • kawę i herbatę,

Podczas trwania imprezy odbywa się wiele wydarzeń towarzyszących – rozrywkowych i artystycznych, dla dzieci i dorosłych. Całość prowadzona jest przez doświadczonych konferansjerów, którzy na bieżąco informują odwiedzających jarmark o sprzedawanych artykułach – informacja o Państwa stoisku dotrze do każdego, kto zjawi się na Starym Rynku.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w średzkich jarmarkach – prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 Po zweryfikowaniu otrzymanego zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów i potwierdzenia udziału w imprezie.

W związku z pandemią COVID-19 informujemy, że Kiermasz Wielkanocny 2022 odbędzie się w reżimie sanitarnym oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz odpowiedniego dystansu. W przypadku odgórnych instrukcji zakazujących organizacji tego typu wydarzenia organizator zastrzega prawo do odwołania imprezy. 

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na Kiermasz Wielkanocny 2022.