Do udziału w średzkich jarmarkach zapraszamy wystawców odznaczających się wysoką jakością swoich wyrobów. Z racji specjalnego charakteru imprez do przesyłania zgłoszeń zachęcamy szczególnie firmy z asortymentem ekologicznym, tradycyjnym i typowo świątecznym oraz rękodziełem.

Sprzedaż asortymentu odbywa się z drewnianych domków rozstawionych na płycie Starego Rynku w Środzie Wielkopolskiej. 

UDZIAŁ W IMPREZIE JEST ODPŁATNY. Jednorazowa opłata ZA UDZIAŁ W IMPREZIE wynosi 100 zł. 

 

INFORMUJEMY, ŻE KIERMASZ WIELKANOCNY 2021 ODBĘDZIE SIĘ 28 MARCA 2021. 

Wystawców zainteresowanych udziałem zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 22 marca lub do wyczerpania limitu miejsc. Ilość miejsc ograniczona. 

 

 Wystawcom zapewniamy:domek.png

  • miejsce handlowe w drewnianym domku,
  • promocję wydarzenia w mediach,
  • obsługę techniczną,
  • kawę i herbatę,

 

Podczas trwania imprezy odbywa się wiele wydarzeń towarzyszących - rozrywkowych i artystycznych, dla dzieci i dorosłych. Całość prowadzona jest przez doświadczonych konferansjerów, którzy na bieżąco informują odwiedzających jarmark o sprzedawanych artykułach - informacja o Państwa stoisku dotrze do każdego, kto zjawi się na Starym Rynku.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w średzkich jarmarkach – prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 Po zweryfikowaniu otrzymanego zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów i potwierdzenia udziału w imprezie.

 

W związku z pandemią COVID-19 informujemy, że Kiermasz Wielkanocny 2021 odbędzie się w reżimie sanitarnym oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz odpowiedniego dystansu. W przypadku odgórnych instrukcji zakazujących organizacji tego typu wydarzenia organizator zastrzega prawo do odwołania imprezy. 

 

Go to top