Do udziału w średzkich jarmarkach zapraszamy wystawców odznaczających się wysoką jakością swoich wyrobów. Z racji specjalnego charakteru imprez do przesyłania zgłoszeń zachęcamy szczególnie firmy z asortymentem ekologicznym, tradycyjnym i typowo świątecznym oraz rękodziełem.

Sprzedaż asortymentu odbywa się z drewnianych domków rozstawionych na płycie Starego Rynku w Środzie Wielkopolskiej. 

UDZIAŁ W IMPREZIE JEST ODPŁATNY. Jednorazowa opłata ZA UDZIAŁ W IMPREZIE wynosi 100 zł. 

 

INFORMUJEMY, ŻE JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2020 ODBĘDZIE SIĘ 13 GRUDNIA 2020. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 grudnia 2020 lub wyczerpania limitu miejsc. 

 Wystawcom zapewniamy:domek.png

  • miejsce handlowe w drewnianym domku,
  • promocję wydarzenia w mediach,
  • obsługę techniczną,
  • kawę i herbatę,
  • zamieszczenie informacji o Wystawcy na stronie internetowej - jarmarksroda.pl,

 

Podczas trwania imprezy odbywa się wiele wydarzeń towarzyszących - rozrywkowych i artystycznych, dla dzieci i dorosłych. Całość prowadzona jest przez doświadczonych konferansjerów, którzy na bieżąco informują odwiedzających jarmark o sprzedawanych artykułach - informacja o Państwa stoisku dotrze do każdego, kto zjawi się na Starym Rynku.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w średzkich jarmarkach – prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 Po zweryfikowaniu otrzymanego zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów i potwierdzenia udziału w imprezie.

 

W związku z pandemią COVID-19 informujemy, że Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 odbędzie się w reżimie sanitarnym oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz odpowiedniego dystansu. W przypadku odgórnych instrukcji zakazujących organizacji tego typu wydarzenia organizator zastrzega prawo do odwołania imprezy. 

 

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij 

 

Formularz zgłoszeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2020

13 grudnia 2020 Środa Wielkopolska

 logo

 

*W przypadku bardzo dużej ilości zgłoszeń organizator zastrzega sobie prawo do zmniejszenia powierzchni wystawowej.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Ka-boom! Agencja Eventowa. Wysłanie niniejszego zgłoszenia jest jednoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych WYŁĄCZNIE na potrzeby rekrutacji do udziału w Jarmarkach w Środzie Wielkopolskiej.  Z administratorem danych można skontaktować się za pomocą adresu biuro@ka-boom.pl

Joomla forms builder by JoomlaShine
Go to top