Do udziału w średzkich jarmarkach zapraszamy wystawców odznaczających się wysoką jakością swoich wyrobów. Z racji specjalnego charakteru imprez do przesyłania zgłoszeń zachęcamy szczególnie firmy z asortymentem ekologicznym, tradycyjnym i typowo świątecznym oraz rękodziełem.

Sprzedaż asortymentu odbywa się z drewnianych domków rozstawionych na płycie Starego Rynku w Środzie Wielkopolskiej. 

UDZIAŁ W IMPREZIE JEST ODPŁATNY. Jednorazowa opłata wynosi 100 zł. 

 

UWAGA! OD 15 PAŹDZIERNIKA 2019 ZGŁOSZENIA NA JARMARKI WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ FORMULARZA INTERNETOWEGO - TUTAJWystawcom zapewniamy:domek.png

  • miejsce handlowe w drewnianym domku,
  • promocję wydarzenia w mediach,
  • obsługę techniczną,
  • kawę i herbatę,
  • zamieszczenie informacji o Wystawcy na stronie internetowej - jarmarksroda.pl,

 

Podczas trwania imprezy odbywa się wiele wydarzeń towarzyszących - rozrywkowych i artystycznych, dla dzieci i dorosłych. Całość prowadzona jest przez doświadczonych konferansjerów, którzy na bieżąco informują odwiedzających jarmark o sprzedawanych artykułach - informacja o Państwa stoisku dotrze do każdego, kto zjawi się na Starym Rynku.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w średzkich jarmarkach – prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 Po zweryfikowaniu otrzymanego zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów i potwierdzenia udziału w imprezie.

Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Kicinska-Pajchrowska tel. 691 551 994

 

INFORMUJEMY, ŻE ZGŁOSZENIA NA JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2019  PRZYJMUJEMY DO DNIA 1 GRUDNIA LUB DO WYCZERPANIA LIMITU MIEJSC. 

Go to top