Pchli targ to impreza o charakterze innym niż średzkie jarmarki. Tutaj zapraszamy osoby, które chcą sprzedać, oddać lub wymienić głównie rzeczy używane lub rękodzieło. 

W Pchlim Targu mogą wziąć udział wszyscy chętni ( obowiązują zapisy), za wyjątkiem firm lub osób zajmujących się profesjonalną sprzedażą.

Informacje na temat pchlego targu oraz regulamin imprezy znajdują się na stronie https://www.facebook.com/pchlitargsroda

Zgłoszenia pod adresem: zapisy@jarmarksroda.pl

Prosimy podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy + kategorię wystawianych rzeczy (np. książki, rękodzieło, ubrania, rośliny, zabawki). Można także dołączyć zdjęcia sprzedawanych rzeczy – będziemy je promować na naszym profilu FB.

Regulamin Pchlego Targu

1. Uczestnictwo w Pchlim Targu jest bezpłatne.

2. W Pchlim Targu mogą wziąć udział wszyscy chętni ( obowiązują zapisy), za wyjątkiem firm lub osób zajmujących się profesjonalną sprzedażą.

3. Zabroniony jest handel przedmiotami niebezpiecznymi (np. petardami), niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji (np. alkohol, wyroby tytoniowe) lub posiadanie których jest niezgodne z prawem. Na Pchlim Targu obowiązuje również zakaz sprzedaży sprzedaży zwierząt.

4. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy.

5. Organizator nie zapewnia stolików, krzeseł, wieszaków i innych rzeczy służących do rozkładania towarów.

6. Każdy uczestnik Pchlego Targu tworzy samodzielnie stoisko, które po zakończeniu sprzedaży powinien po sobie posprzątać. Szerokość stoiska to ok. 2-3 metry.

7. Sprzedawane przedmioty nie są opodatkowane, o ile są w posiadaniu sprzedającego min. pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1000zł.

8. Sprzedaż odbywa się w godzinach od 10:00 do 14:00.

9. Po przybyciu zostanie wskazane Państwu miejsce do przygotowania stoiska.

10. Sprzedający, jak i kupujący mają obowiązek stosowania się do obowiązujących wytycznych Sanepidu oraz Ministra Zdrowia dotyczących pandemii.

11. Zdjęcia wykonywane podczas trwania Pchlego Targu w celu promocji wydarzenia, zostaną opublikowane na stronie www.sroda.wlkp.pl oraz na portalach społecznościowych: Facebook, Instagram. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do zdjęć/filmów z wizerunkiem wykonanym podczas wydarzenia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Zgoda na wykorzystanie wizerunku jest dobrowolna.

12. Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Aleksandra Kicinska z siedzibą przy ul. Głowackiego 2/3 Środa Wielkopolska, NIP 7861240407

13. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegać profilowaniu. Nie zostaną także przekazane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

14. Podanie danych jest dobrowolne i uzyskane od osoby, której bezpośrednio dotyczą. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania danych.

Kategorie: Aktualności