Do udziału w średzkich jarmarkach zapraszamy wystawców odznaczających się wysoką jakością swoich wyrobów. Z racji specjalnego charakteru imprez do przesyłania zgłoszeń zachęcamy szczególnie firmy z asortymentem ekologicznym, tradycyjnym i typowo świątecznym oraz rękodziełem.

Sprzedaż asortymentu odbywa się z drewnianych domków rozstawionych na płycie Starego Rynku w Środzie Wielkopolskiej. 

UDZIAŁ W IMPREZIE JEST ODPŁATNY. Jednorazowa opłata wynosi 100 zł. Wystawcom zapewniamy:domek.png

  • miejsce handlowe w drewnianym domku,
  • promocję wydarzenia w mediach,
  • obsługę techniczną,
  • kawę i herbatę,
  • zamieszczenie informacji o Wystawcy na stronie internetowej - jarmarksroda.pl,

 

Podczas trwania imprezy odbywa się wiele wydarzeń towarzyszących - rozrywkowych i artystycznych, dla dzieci i dorosłych. Całość prowadzona jest przez doświadczonych konferansjerów, którzy na bieżąco informują odwiedzających jarmark o sprzedawanych artykułach - informacja o Państwa stoisku dotrze do każdego, kto zjawi się na Starym Rynku.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w średzkich jarmarkach – prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej  i przesłanie jej mailowo na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub pocztą na adres Ka-Boom! Agencja Eventowa, ul. Głowackiego 2/3, 63-000 Środa Wielkopolska. Po zweryfikowaniu otrzymanego zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów i potwierdzenia udziału w imprezie.

INFORMUJEMY, ŻE LISTA WYSTAWCÓW JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO 2017 ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA. 

 

Wystawca przyjęty na Listę zobowiązany jest do uiszczenia jednorazowej opłaty za udział w wysokości 100 zł. Płatność gotówką w dniu imprezy. 

 

UWAGA! W przypadku wysłania Karty e-mailem: Każdorazowo wysyłamy w ciągu kilku dni potwierdzenie otrzymania zgłoszenia (które NIE jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na imprezę). W przypadku braku potwierdzenia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 506 161 790

Szczegółowych informacji udziela Tomasz Pajchrowski, tel 506 161 790

Go to top